Найкращі недорогі пляжні напрямки в Європі цього літа

1. Албанія. Ця балканська країна в останні роки зарекомендувала себе як одне з найкращих недорогих пляжних напрямків в Європі. Після того, як Албанія стала вірусною в TikTok, її популярність серед мандрівників зросла, але вона як і раніше залишається сильно недооціненою. Пляжі Албанії одні з найкрасивіших в Європі, особливо Саранда і Ксаміл. Це чудові місця для відпочинку, якщо ви шукаєте недорогий пляжний відпочинок цього літа.

2. Чорногорія. Це ще одне чудове пляжне місце на Балканах, де туристам не потрібно витрачати багато грошей, щоб чудово провести час. Цю крихітну країну часто затьмарює її більш популярна і дорога сусідка Хорватія.

3. Кіпр. Якщо ви шукаєте недорогий середземноморський відпочинок, то цей острів з одними з найкрасивіших пляжів в Європі є відмінним варіантом. Кіпр багато в чому схожий на Грецію, але відпочинок тут в рази дешевший.

4. Туреччина. Це фантастичне пляжне місце, яке пропонує мандрівникам чудове співвідношення ціни та якості. Найкращі пляжі Туреччини розташовані вздовж Бірюзового узбережжя, також відомого як Турецька Рив’єра. На цій ділянці узбережжя Середземного моря на туристів чекають чарівні міста і приголомшливі пляжі з кришталево чистою бірюзовою водою.

5. Португалія. Ця країна стала надзвичайно популярним напрямком завдяки доступним цінам, чудовій погоді, жвавим містам та чудовим пляжам. Хоча в останні роки Португалія стала дорожчою, вона все ще є найдешевшою країною Західної Європи. Пляжі в регіоні Алгарве на півдні Португалії відомі як найкрасивіші, а міста Лагос і Фару – чудові відправні точки для вивчення регіону.

6. Іспанія. Хоча ця країна, як правило, дорожча, ніж сусідня Португалія, вона все ще може бути недорогим місцем для пляжного відпочинку в Європі. Якщо не брати до уваги такі дорогі місця, як, наприклад, Ібіца, Барселона або Марбелья, тут можна знайти безліч пляжів, які будуть цілком доступні за ціною.