Літо на Балканах

Літо має залишатися часом відпочинку та релаксу, навіть попри всі випробування, що лягли на плечі українців. У такі непрості часи відпочинок у пріоритеті, як ніколи раніше. Країна біля південно-західного узбережжя Чорного моря стає дедалі привабливішою для європейських туристів. Болгарія також займає 4 місце у рейтингу літніх напрямків після традиційних туристичних країн, таких як Туреччина, Єгипет та Чорногорія. Це й не дивно, бо недалека від нас балканська країна має безліч переваг:

  • Помірний чорноморський клімат без різких температурних перепадів — те що треба для відпочинку сімей з дітьми!
  • Широкі піщані пляжі, тепле море з пологим берегом.
  • Культурні пам’ятки, які урізноманітнять ваше перебування у країні.
  • Екскурсії, атракціони, аквапарки, аніматори – приїхавши на відпочинок до цієї привітної європейської країни, ніхто не буде нудьгувати.
  • Болгарія — це порівняно недорога країна, а це завжди приємний бонус для тих, хто приїхав відпочивати!

ЩО ПОДИВИТИСЯ У БОЛГАРІЇ?

Місто-музей Несебр

Мальовниче містечко на узбережжі Чорного моря давно популярне серед туристів з багатьох країн. Воно й не дивно — на території старого Несебра було фракійське поселення, яке пізніше захопили греки, а згодом — римляни. Кожна з епох залишила на місті Несебр свій відбиток, отже, туристи цілком можуть гуляти буквально біля античних артефактів, які ще не встигли знайти археологи.
Старе місто розташоване на півострові, який майже повністю оточений водами Чорного моря. Тому тут буде цікаво як любителям історії, так і тим туристам, які просто люблять сонце та солоний присмак морських хвиль!

Пловдив

Друге за розміром місто Болгарії знаходиться на пагорбах вдалині від моря. Але, як і Несебр, має велику археологічну цінність. Пловдив стоїть серед гір та ідеально підходить для прогулянок вузькими вулицями та знайомства з історичними пам’ятками. Тут цілком можна затриматись на день чи два, адже це велике місто і тут є на що подивитися!

Ботанічний сад у Балчику

Вас запрошували погуляти резиденцією королеви? А Join UP! пропонує вам таку можливість! Ботанічний сад у приморському містечку Балчик розташований на місці літньої резиденції королеви Румунії Марії. Тут південні рослини обплітають колони у парку серед квітів, а на сході видніються хвилі Чорного моря! Вхід для дорослих — 9 левів (180 грн), для дітей від 7 до 18 — 4 леви (80 грн), а малеча може гуляти у саду безкоштовно!

Велико-Тирново

Старовинна столиця Болгарського царства на півночі — обов’язково must look*! Навіть попри те, що значна частина археологічних пам’яток Велико-Тирново була зруйнована під час турецького завоювання, тут залишилось чимало споруд, які заслуговують на увагу. Місто розташоване у горах ближче до північного кордону Болгарії, та сюди можна зазирнути на день, якщо ви раптом втомитесь від пляжного відпочинку на чорноморських берегах!