Що варто покласти у валізу, вирушаючи до Єгипту.

Що варто покласти у валізу, вирушаючи до Єгипту.

Єгипет

Hawaii
Єгипет – направлення, яке можна відвідувати 365 днів на рік. Однак в залежності від сезонності, все ж таки існують певні особливості, які варто враховувати при виборі гардеробу для подорожі. Наприклад, якщо ви збираєтесь відвідати країну фараонів взимку, а також протягом березня, то слід врахувати, що погода має мінливий характер, до того ж саме в цей період підсилюється вітри. Вечори в Єгипті стають досить прохолодними, не зайвим буде взяти з собою светр або толстовку.
Обов’язково потрібно взяти з собою у валізу (як для дорослих, так і для дітей) – це панамки, кепки чи капелюхи. Ще одним обов’язком атрибутом одягу має бути купальний костюм. Жінкам радимо взяти 2 комплекти купальників різного фасону. В такий спосіб ви будете підставлять сонечку будь-які частини тіла, та й засмага вийде більш рівномірна. Представницям слабкої статі також знадобляться усілякі парео, легкі накидки та туніки.
Не спішіть по прильоту одразу прогулюватися пляжем в одному купальнику, оскільки так можна отримати сонячні опіки – тоді ваша відпустка (або її частина) будуть зіпсовані. Тому в перші дні вам і знадобляться парео, накидки чи туніки, котрі надійно захистять ваше тіло від палючих сонячних променів. Чоловікам можна взяти із літнього гардеробу літну теніски з натуральних тканин. Особливо потрібно берегти своїх дітей – нехай вони навіть в морі купаються у футболках. І краще якщо ваш денний одяг буде світлих відтінків. Якщо ж ви затятий прихильник нічного життя, вам слід потурбуватися про відповідні предмети гардеробу для дискотек або ресторанів. Дівчата можуть покласти у валізу гарну легку сукню, а чоловіки – теніски та тонкі джинси чи брюки.
Обов’язково слід враховувати, що Єгипет – мусульманська країна, в якій існують суворі правила та звичаї. Тому ви маєте одягатися таким чином, щоб не викликати у місцевого населення обурення. Направляючись у місто, не одягайте одяг з відкритими плечима, а тим більше відвертого характеру. Дівчатам варто взяти з собою легкий платок, щоби при необхідності накинути його собі на плечі. Якщо ви збираєтеся покинути територію готелю, намагайтеся уникати глибоких декольте, дуже коротких шортів, спідниць, сарафанів з оголеною спиною. Віддайте свою перевагу закритому одягу.