Незвичні заходи в Чехії в першій половині серпня!

Незвичні заходи в Чехії в першій половині серпня!

Чехия

гуляш
Перша неділя серпня в Чехії багата на незвичні свята та фестивалі. Гостей республіки запрошують на козину вечірку, свято знаймівського огірка та фестиваль гуляшу.
В суботу, 5-го серпня, в місті-музеї Тельч відбудеться традиційний «Гуляш-фест». Команди кухарів з усієї країни будуть боротися за звання кращого у приготуванні цієї відомої страви зі шматочків м’яса, помідорів, картоплі та цибулі. Визначати переможців будуть гості фестивалю, а дегустація розпочнеться опівдні. В програмі фестивалю також заявлені жива музика, велика кількість пива та розваг на будь-який вік. gulas
А в чешському місті Зноймо перший уікенд серпня буде присвячений огіркам. Вважається, що саме з цих місць почалося розповсюждження цього овочу по всій Чехії. Огірковий фестиваль триватиме 2 дні — 4 і 5 серпня. гості зможуть покуштувати огірки малосольні, солоні, тушковані, салати з огірків та фірмові закуски. На учасників також чекають кулінарне шоу, ярмарка, огіркові концерти та ігри для дітей.
З 3 по 7 серпня в селі Мілковиці, яке знаходиться недалеко від міст Либань та Йічін, відбудеться ще один незвичайний захід. Тут, посеред величезних пасовищ, відбудеться «козина вечірка». При чому відгороджувати тварин від людей ніхто не збирається, тому можна буде їх погодувати і погладити. На сцені у ці дні будуть виступати музиканти, акробати, циркачі та театральні актори. Всі бажаючі зможуть взяти участь у шоу та продемонструвати свої таланти на публіку. Організатори фестивалю заявили, що вся їжа, представлена на фестивалі, буде вегетаріанською. На їхню думку, їсти м’ясо, коли поруч пасуться кози, — просто негарно. Проте вино, пиво, лимонад і солодощі очікуються в необмеженій кількості.