Усе буде Греція!

Певні, що ви, як і ми, вже обвели червоним сердечком у календарі дату 14 травня і також дуже на неї чекаєте, адже саме в цей день починається сезон у Греції і стартують першийі рейси до цієї країни. Тож давайте разом готуватись до неймовірних подорожей Грецією і прямо зараз планувати наступну мандрівку. Тим паче що до літа ми старанно підготувались!

Нагадуємо, що для в’їзду до Греції потрібно мати або сертифікат про вакцинування або негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до прибуття в країну.

Увесь час, доки кордони з Грецією були для нас закриті, ми невтомно продовжували роботу, щоб одразу, коли нарешті з’являться хороші новини, запропонувати вам усе для чудового і такого довгоочікуваного відпочинку в цій країні.

☀ДЕКІЛЬКА КОНЦЕПЦІЙ НЕЙМОВІРНОГО ВІДПОЧИНКУ У ГРЕЦІЇ☀

ТРЕНД 1. ВІЛЛИ ТА АПАРТАМЕНТИ👇

Ваша персональна дача біля моря. Ваш затишний будиночок, де можна сховатись від усіх і відпочивати саме так, як вам заманеться. Це ідеальний варіант для тих, хто подорожує всією сім’єю – разом з дітьми, адже такі варіанти передбачають кухню, де можна готувати і вечеряти великою родиною, пральну машинку, холодильник і все необхідне. Ну, і звісно, проживання у віллі чи апартаментах зараз на часі: мінімум контактів, можна не тримати ніяку дистанцію. Упевнені, ви захочете провести тут все літо!

ТРЕНД 2. КОНЦЕПТУАЛЬНІ ГОТЕЛІ👇

Ми любимо особливі місця. Такі, які мають свої неповторні риси, прикмети, стиль. Саме тому це одна з наших улюблених концепцій, адже сюди ми відносимо всі неповторні готелі, які ви точно ні з чим не сплутаєте. Такі місця підійдуть для святкування знакових дат та подій, для моментів, які точно хочеться запам’ятати на все життя.

ТРЕНД 3. МІСЬКІ ГОТЕЛІ👇

Любите бути у центрі подій? Хочете провести подорож так, щоб було рукою подати до музеїв, ресторанів, нічних клубів та загалом до місць, де вирує життя? Тоді ця концепція для вас!

ТРЕНД 4. ТВІЙ МІКРОКОСМОС👇

Ваш персональний світ. Саме такий, як ви мріяли. До цього концепту ми віднесли готелі та апартаменти з маленьким номерним фондом: від 5 до 50 номерів. Завдяки цьому мандрівники будуть почуватися як вдома, адже господарі готелів, апартаментів (а це майже завжди – сімейний бізнес) ставляться до гостей як до членів родини. Ми вибирали такі варіанти розміщення, щоб море було видно з вікна, з дверей,  з балкону, з тераси… звідусіль! І щоб воно було настільки близько від вас, наскільки це взагалі можливо. Тож насолоджуйтесь! А ще на цих міні-курортах є все: таверни, ресторани, кафе, кондитерські, супермаркети, свої суботні ринки, де ви зможете купити овочі, фрукти, свіжу рибу, мед, домашню оливкову олію, ранкові яйця і все, що душа забажає. А ще тут є  дискотеки, пункти прокату велосипедів, автомобілів, а також автобусна зупинка.

5 ТРЕНД. СІМЕЙНІ ГОТЕЛІ👇

Створювати сімейні традиції відпочинку – ще один прекрасний тренд. І ми бачимо, з яким задоволенням з року в рік цілі родини відправляються на відпочинок у свої улюблені готелі, які вже знають як свої п’ять пальців. Тут роблять сімейні фотографії, які потім зберігають в альбомах, тут обожнюють влаштовувати великі довгі вечері, де можна поспілкуватись з рідними.

 

 

Плануйте прямо зараз вашу незабутню подорож до Греції разом з ТА «Сузір’я тур».