У прямому ефірі – Грузія!

«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Ми прямо дуже згодні з цією фразою. Ми навіть сказали б, що це наше кредо, адже ми робимо все для того, щоб ви могли на власні очі побачити всі чудеса світу, досліджувати різні країни та постійно мандрувати.

Ми зібрали для вас відповіді на всі питання, що вас хвилюють. Тож вивчайте та прямо зараз вибирайте тур до Грузії!

Що потрібно для в’їзду?

Негативний результат ПЛР-тесту, зробленого за 72 години до прильоту, як для дорослих, так і для дітей. Страховий поліс, що покриває захворювання на Covіd-19. Заповнена анкета.

Чи потрібні ще додаткові тести?

До третього дня перебування у країні обов’язково потрібно зробити другий ПЛР-тест за власний рахунок. Коштує він близько $30. Де здати, вам порадить гід під час трансферу з аеропорту.

Що з пересуванням містом?

Можна вільно користуватися транспортом. Проте з 21:00 до 05:00 не можна з’являтися на вулиці через комендантську годину. І не забувайте, що на вулицях діє масковий режим.

Що з кафе та ресторанами?

Усі заклади працюють у звичному режимі, за винятком вихідних. Але в ці дні ви можете легко замовити страви з собою на винос.

Що з тестами для повернення додому?

За бажанням ви можете здати тест у Грузії не пізніше ніж за 72 години до прильоту, або вже після повернення в Україну. Лайфхак: якщо летіти в Грузію на пару ночей, то можна результат 3-денного грузинського тесту надати і в Україні.