Правила в’їзду до Туреччини: оновлення

Інформуємо вас про те, що з 15.03.21 набуває чинності нова форма, яка повинна бути заповнена пасажирами для в’їзду в Туреччину «Passenger Information Form».

☝️ Згідно до оновлення, з 15.03.21 пасажири більше не заповнюють форми, які їм видавались під час польоту. Тепер кожен пасажир повинен заповнити необхідну інформацію на сторінці https://register.health.gov.tr/ за 72 години до прибуття в країну та надати її під час процедури реєстрації в аеропорту.

📲Заповнену форму необхідно роздрукувати або завантажити на свій гаджет (смартфон, планшет тощо) та надати співробітнику авіакомпанії в аеропорту вильоту. Важливо! У разі відсутності заповненої анкети пасажиру може бути відмовлено у посадці на борт літака. Також за запитом заповнена форма надається під час проходження формальних процедур в аеропорту після прибуття до Туреччини.

☝️Також залишається чинною вимога щодо наявності негативного результату ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону країни. Тестування обов’язкове для всіх туристів, включно з дітьми у віці з 6 років.⠀

☝️Після заповнення інформації за посиланням, система надасть пасажирам код, який можна використовувати як HES код в Туреччині для входу в аеропорт, торгові центри, тощо.