Нові правила в’їзду в Україну

Доводимо до Вашого відома про зміни до ПКМУ 1236 (зі змінами від 22.03.21):

Початок дії даних вимог — з 00.00 24.03.2021

При в’їзді в Україну:

1) Всі іноземці повинні мати негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше 72 годин до перетину державного кордону (не важливо з якої країни іноземець летить) та поліс медичного страхування. Застосування самоізоляції або обсервації  до іноземців не здійснюється. Якщо немає тесту — туристу буде ВІДМОВЛЕНО У В’ІЗДІ. Звільняються від тестів і страховок (дипломати, члени екіпажу, та решта згідно ПКМУ 1236).

2) Всі громадяни України підпадають під самоізоляцію/обсервацію (немає значення з якої країни громадянин прямує) шляхом встановлення моб.додатку «Дій вдома».

Звільняються від самоізоляції категорії громадян, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на Covid-19 особою:

  • -Діти, які не досягли 12 років
  • -Громадяни України, які можуть надати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого щонайбільше за 48 годин до перетину кордону.

Звільняються від самоізоляції/обсервації громадяни України, які мають негативний ПЛР тест, зроблений не пізніше 48 годин до перетину кордону.

Звільняються від самоізоляції/обсервації громадяни України, які мають негативний ПЛР тест, зроблений в Україні після встановлення моб.додатку «Вдома».